• Świątecznie w SP7

Okres przedświąteczny to czas, kiedy myślimy o potrzebujących. Wolontariusze SKC i Samorząd Uczniowski zaprosili całą społeczność lokalną i szkolną do akcji:
            1) „Tak pomagam” - zebraliśmy 227 kg żywności, które przekazaliśmy chorym w DPS ss. Boromeuszek w Cieszynie, a słodycze dzieciom z domów dziecka.
            Dziękujemy opiekunom wolontariuszy: Katarzynie Skórczewskiej, Danucie
            Molendzie, Gabrieli Sztuce, Annie Zaleskiej i Teresie Mazurek oraz Grażynie
            Trombik za udostępnienie budynku strażnicy OSP w Cieszynie Krasnej.
            2) „Daj lizaka dla dzieciaka” – zebraliśmy słodycze dla dzieci z domów dziecka.
            3) „Zostań zajączkiem wielkanocnym” – zebraliśmy gry, puzzle, kredki, mazaki, zeszyty, bloki, książki, kocyki, kubki, zabawki i słodycze dla dzieci z oddziałów onkologicznych w Zabrzu, Chorzowie i Katowicach.
            4) Kartki świąteczne dla chorych przebywających w domach opieki ss. Boromeuszek i ss. Elżbietanek w Cieszynie oraz zamieszkałych na terenie parafii NSPJ w Cieszynie-Krasnej.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom!

Opiekun SKC
            A. Ficoń