• Szkolne Koło Caritas - opiekun Anna Ficoń

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zapraszają do udziału w akcjach:

• Zrób kartkę świąteczną dla chorych,
      • Paczka na Ukrainę - każda klasa przygotowuje w pudełku po butach paczkę dla dzieci z Ukrainy,
      • Zbiórka żywności „Tak pomagam” w dniach 6 i 7 grudnia w sklepach „Kaufland” w Cieszynie i „Biedronka” przy ul. Z. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie (dary zostaną przekazane chorym z Domu Pomocy Społecznej SS. Boromeuszek),
      • Prezent od Świętego Mikołaja - zbiórka słodyczy, środków czystości i kosmetyków potrwa do 2 grudnia (dary zostaną przekazane dzieciom osieroconym, które są pod opieką Hospicjum Św. Łukasza w Cieszynie).

• Sukces Julki i Michała!

• 05.03.2020 w Górkach Wielkich odbył się finał XXV Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV - V szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Naszą szkołę reprezentowali: Julia i Michał Zalescy, zdobywając wysokie wyniki. Gratulujemy!

• Otrzymaliśmy dyplom z MEN

• Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom za udział w akcji.

Dziękujemy za dzielenie się dobrem i wspieranie innych!

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEN