• KONKURS KOLĘD 2019/2020

KATEGORIE:

1. KLASY I - IV

2. KLASY V - VIII

Należy przygotować jedną kolędę  (trzy zwrotki).

Zapraszamy do udziału zespoły, solistów.

Zgłoszenia kierujemy do organizatora Anny Ficoń do dnia 06.12.2019 r.

Konkurs odbędzie się 10.12.2019 r.

ZAPRASZAMY!

• Obchody Święta Niepodległości

W ubiegłym tygodniu uroczyście obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Już we wtorek 5 listopada uczniowie wystąpili na uroczystym apelu. Odbyło się też PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE.

Natomiast w piątek 8 listopada przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu" i o 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy "Mazurek Dąbrowskiego”.

11 listopada delegacja uczniów naszej szkoły złożyła kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości. Podczas uroczystosci rozdawali także biało-czerwone kotyliony narodowościowe ozdobione cieszyńskim filigranem.